USŁUGI
Wdrażanie produktów IoT powinno odbywać się we współpracy z partnerami posiadającymi odpowiednie kompetencje nie tylko w konkretnej branży, ale przede wszystkim w zakresie technologii, sprzętu i autorskich rozwiązań. Doświadczenie zdobyte przy realizacji projektów łączących w sobie elementy software, firmware oraz hardware jest tutaj na pewno wartością dodaną. Dzięki temu zapewnimy Twojemu biznesowi technologiczne know-how.
Nie ma jednej sprawdzonej drogi w poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań, ale posiadanie działu R&D pozwala być zawsze krok przed konkurencją. Dlatego zgłoś się do nas i zyskaj technologicznego partnera, który zrealizuje z Tobą produkt IoT lub projekt badawczo-rozwojowy.
Budowa od podstaw produktów IoT - łączących elementy software, firmware i hardware
Prototypowanie rozwiązań IoT (smart urządzenia dla każdej branży)
Technologiczna współpraca ze startupami (m.in. AioCare, Booke, CardioCube, Pad Travel)
Przetwarzanie obrazów z wykorzystaniem sztucznej inteligencji i machine learning
Protokoły komunikacyjne (Narrowband IoT, BLE, LoRa, Sigfox, UART, SPI, OneWire)
Prototypowanie z wykorzystaniem platform Arduino, Raspberry Pi czy LightBlue Been
Beacony działające w sieci mesh
Interaktywne instalacje na eventy i konferencje
Z pasji do programowania, szansy tworzenia własnych produktów od A do Z oraz interdyscyplinarnego podejścia do technologii. Z połączenia tych trzech składników w Netizens narodził się dział R&D. Od początku jego zadaniem była praca nad projektami z pogranicza techniki, elektroniki i informatyki. Dziś R&D to zespół łamiących schematy i myślących nieszablonowo inżynierów, którzy wizjonerskie koncepty technologiczne przekuwają w rzeczywistość.
Pracę dla klienta zaczynamy od studium wykonalności. Na tym etapie analizujemy projekt pod kątem technicznym, określamy jego końcową wizję oraz listę potencjalnych zagrożeń.
Po akceptacji proponowanych rozwiązań przez klienta, przechodzimy do prototypowania. Cel to wytworzenie funkcjonalnego prototypu urządzenia według ustalonej specyfikacji.
Kolejny krok to przygotowanie do produkcji, gdzie zakładamy mi.in. optymalizację kosztową urządzenia, finalną dokumentację wraz z oprogramowaniem, wgrywanie firmware, testy oraz ewentualną certyfikację przyszłego produktu.
Ostatnim etapem jest produkcja, nad którą także czuwamy od początku do końca. Wybieramy dostawców komponentów, podmiot realizujący wykonanie płytek PCB, montaż, programowanie urządzeń oraz ich składanie.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
NAPISZ DO NASKONTAKT
BIURO
LOKALIZACJA